Strona www Kancelaria Adwokacka dr hab. Mariusz Swora
1218
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1218,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Kancelaria Adwokacka dr hab. Mariusz Swora

  • www biznes, prawo, energetyka
  • strona dla kancelarii prawnej

O projekcie

To nasza kolejna realizacja dla Kancelarii. Poprzednią stronę robiliśmy ok 10 lat temu, ale strony internetowe starzeją się szybciej niż ludzie więc przyszedł czas na nowe.  Jaki wizerunek powinna prezentować Kancelaria w dzisiejszych czasach aby budzić zaufanie i pokazywać profesjonalizm?  

W czasach VUCA (Volatility (zmienność),Uncertainty (niepewność), Complexity (złożoność), Ambiguity (niejednoznaczność))  jedyną pewną jest zmiana. Dlatego, zwłaszcza w branży prawniczej, zaufać możemy komuś kto za tymi zmianami nadąża, śledzi zmiany, publikuje, a nawet aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowych rozwiązań. 

Cel

Wspólnie z kancelarią określiliśmy iż naszym celem powinno być przedstawienie kancelarii jako nowoczesny, dynamiczny i kompetentny zespół prawników, działających zarówno na gruncie prawa polskiego jak i międzynarodowego.  Specjalizujący się w prawie gospodarczym w branżach związanych z energią i technologią.

Chcieliśmy w sposób przystępny i budzący zaufanie pokazać ofertę i doświadczenie firmy

Etapy prac

Znając historię, ofertę oraz grupę docelową Kancelarii rozpoczęliśmy od przygotowania schematu hierarchii informacji jakie chcemy przekazać użytkownikowi strony. Wspólnie z zespołem omówiliśmy naszą propozycję, aktualizując wiedzę.

Na podstawie przygotowanego schematu strony określiliśmy zawartość treści na stronie.

Równocześnie przygotowaliśmy wstępny layout strony głównej wraz z grafikami.  Propozycja spotkała się z dużym zadowoleniem klienta, na jej podstawie powstały propozycje kolejnych podstron.  

Następnym  etapem była implementacja tekstów oraz dobranie do nich odpowiednich grafik. Na bieżąco konsultowaliśmy nasze efekty z klientem, szybka realizacja projektu możliwa była dzięki wzajemnemu zaufaniu oraz wsłuchaniu się w potrzeby Klienta i użytkownika. 

Efekt 

Efektem naszej pracy jest strona internetowa, która stawia na kompetencje zespołu, jego specjalizacje i doświadczenie. Motywem przewodnim na stronie jest energia, zarówno jako jedna z głównych specjalizacji (prawo energetyczne), energia jako niezbędny element skuteczności w działaniu oraz dobra energia zespołu, który działa na rzecz klientów. Całość ujęte w haśle Energia Prawa, które łączy wszystkie powyższe aspekty.

Kategoria
Strategia komunikacji, UX/UI, www