Strona www Interface użytkownika aplikacji Santander
1263
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1263,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Interface użytkownika aplikacji Santander

  • projekt aplikacji

O projekcie

Projektowanie aplikacji to zwykle proces wieloetapowy i wielopłaszczyznowy, który zwykle prowadzimy od początku do końca. Badamy, prototypujemy, testujemy, projektujemy, towarzyszymy klientowi w całym procesie wspierając go naszą wiedzą i doświadczeniem w realizacji wyznaczonego celu. Projektowanie UI jest jednym z kroków tego procesu, opierającym swoje funkcje o wcześniej zaprojektowane funkcjonalności. Projektowanie interfejsu skupia się na zrozumiałym, funkcjonalnym, dostępnym ale i co ważnym przyjemnym projekcie graficznym poszczególnych elementów interfejsu.

Współpracę z Santanderem podjęliśmy jako wykonawca UI-owej  (User Interface) części tego procesu. Aplikacja Banku – wykorzystywana z powodzeniem przez klientów wymaga aktualizacji i modernizacji. W przypadku tego projektu nasza współpraca polegała na dostosowaniu interfejsu do globalnych wytycznych korporacji. 

Otrzymaliśmy międzynarodowy Design System który miał zostać dostosowany do lokalnych potrzeb. Wynik miał oczywiście spełniać globalne wymagania wizualne i funkcjonalne.

Kategoria
grafika, UX/UI