Strona www Strona dla architekta
1268
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1268,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Strona dla architekta

  • www dla biura architektonicznego

O projekcie

Tworzenie strony dla architekta jest bardzo przyjemną pracą.  Głównym elementem takiej strony jest portfolio, dokumentujące dotychczasowe realizacje. Duże, ładne zdjęcia są ozdobą każdej strony, a w tym wypadku nie ma potrzeby korzystania z materiałów stockowych, co jest dodatkowym atutem.

Oprócz portfolio, ważnym elementem strony jest też prezentacja samego architekta, w tym wypadku architektki – pani Magdy, jej edukacji, osiągnięć i otrzymanych wyróżnień, które dużo mówią o jej profesjonalizmie ale również o specjalizacji, stylistyce i charakterze projektów.

Strona ma na celu zainteresowanie potencjalnych klientów współpracą, dlatego prezentujemy również zasady współpracy oraz ofertę, w której przedstawiamy jakiego typu  usługi wykonuje pani Magda.

Strona: www.tymcik-kiedrowska.pl

Kategoria
Strategia komunikacji, UX/UI, www