TEDxKids - Agencja kreatywna Favicon Media
765
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-765,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

TEDxKids

  • Strona www TEDx zaprezentowana na laptopie
  • Prezentacja organizatora TEDx Kids
  • Prezentacja Dorota Zawadzka TEDx Kids
  • Prezentacja Mentora TEDx Kids

O projekcie

Stronę dla TedxKids@AcademyInternational stworzyliśmy aby wspierać wspaniałą inicjatywę dzielenie się pasją jaką jest TEDx. Academy International otworzyło tę możliwość  dzielenia się pasją dzieciom, a my im w tym pomogliśmy. 

 

Strona miała różne zadania w różnych etapach przedsięwzięcia:

Początkowo podstawowym zadaniem było:

  • zachęcenie sponsorów do wsparcia inicjatywy poprzez zaprezentowanie sukcesów poprzedniej edycji wydarzenia, oraz atrakcyjna prezentacja głównej idei 

oraz 

  • zachęcenie uczestników do wzięcia udziału w wydarzeniu poprzez atrakcyjne ujęcie myśli przewodniej tej edycji wydarzenia, czyli Czuję-Myślę -Działam!

 

W kolejnym etapie strona prezentowała mówców oraz ich mentorów, zachęcając uczestników do wzięcia udziału w wydarzeniu online i przysłuchaniu się co ciekawego mają do przekazania mali wizjonerzy. 

 

Ostatni etapem jaki stoi przed nami jest podsumowanie imprezy i jej osiągnięć, tak aby w przyszłym roku rezultat tej edycji był podwaliną pod nowe wyzwania.

Kategoria
Projektowanie usług, Strategia komunikacji, www