Lineria Studio Urody - Agencja kreatywna Favicon Media
560
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-560,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Lineria Studio Urody

O projekcie

Lineria to studio makijażu permanentnego, właścicielka łączy w sobie artystyczne pasje z doświadczeniem w branży medycznej. Razem stworzyłyśmy logo, w którym brew wygląda jak skrzydło namalowane przez właścicielkę.

Zrobiłyśmy również bardzo kobiecą stronę www o charakterze wizerunkowo informacyjnym oraz oznakowanie studia w formie wyklejek okiennych na foli One Way Vision.

 

Pakiet na start” czyli zestaw materiałów marketingowych bez których firmie trudno ruszyć w świat. W zależności od profilu działalności w skład pakietu mogą wchodzić inne elementy, ale najczęściej są to: logo, strona www, wizytówki, ulotki lub komplet grafik do mediów społecznościowych.

 

Zastanawiasz się w jaki sposób znaleźć swoich przyszłych klientów?

Zadzwoń, może będziemy mogli coś podpowiedzieć!

506 11 11 26

kontakt@faviconmedia.pl

Kategoria
grafika, Logo, www