www szkoła im. Lindego - Agencja kreatywna Favicon Media
1273
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1273,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

www szkoła im. Lindego

  • strona internetowa szkoły

O projekcie

Szkoła im Lindego to niepubliczna placówka z siedzibą w Warszawie.

CEL

Zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej, tak aby przedstawiała korzyści płynące z wyboru tejże placówki.

Kluczową dla tej szkoły im. Lindego jest filozofia, która nawiązuje do tradycji Luterańskich, stawiających na wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do ucznia. Naszym celem było takie zaprojektowanie komunikacji, aby użytkownik bez problemu znalazł odpowiedzi na większość pytań, jakie nurtują rodziców przy wyborze szkoły dla dziecka.

Szkoła dostarczyła bogaty materiał opisujący program nauczania, oraz kompetencje kadry nauczycielskiej to dobra podstawa do tworzenia strategii komunikacji na stronie www.

W efekcie powstała strona internetowa z prostym podziałem treści na zagadnienia merytoryczne dotyczące nauczania, informacje o kadrze wskazujące na wysokie kwalifikacje nauczycieli, informacje o placówce oraz zasady rekrutacji.

Strona szkoły: www.linde.waw.pl

Zapraszamy do KONTAKTU

Kategoria
Strategia komunikacji, UX/UI, www