fbpx
GIS-EXPERT - Agencja kreatywna Favicon Media
775
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-775,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

GIS-EXPERT

Strony internetowe
Category
Projektowanie usług, Strategia komunikacji, Www
About This Project

GIS-expert to firma z ogromnym potencjałem i doświadczeniem branżowym, oferująca swoje usługi szerokiemu gronu odbiorców, która zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w zaplanowaniu redesign’u strony.

 

W związku z szerokim spektrum odbiorców, wyzwaniem było przygotowanie oferty zarówno dla klientów dobrze znających zagadnienia GIS (np.: infrastruktura, transport, budownictwo), jak i osób, które z korzyściami płynącymi z lokalizowania danych mają styczność po raz pierwszy (np.: retail, marketing, turystyka).

 

W tym celu szczegółowo przeanalizowaliśmy oferowane usługi i wspólnie zdefiniowaliśmy profile klienckie (User Persona) oraz wartości jakie przyniesie im korzystanie z usług GIS.

 

W celu zaspokojenia różnych potrzeb przygotowaliśmy dwie ścieżki użytkownika.

  1. Przez sekcję oferowanych Usług opisującą serwis oraz korzyści z niego płynące,

  2. Przez sekcję Zastosowań, w której użytkownicy odnajdą przykłady rozwiązań GIS-owych, które mogą inspirować do ich wykorzystania w różnych branżach.

 

Dopracowane ścieżki użytkownika podniosą funkcjonalność strony i zapewnią jej większą penetrację, co z kolei wpłynie pozytywnie na pozyskanie wiedzy o usługach lokalizacyjnych i zwiększy konwersję.

 

W celu zwizualizowania i zwiększenia zaufania do jakości proponowanych usług, zaproponowaliśmy zastosowanie bardziej realistycznych grafik, często pochodzących z portfolio GIS-Expert, ożywiających warstwę wizualną strony.

Aby zagwarantować dotarcie do szerszego gremium wykonaliśmy audyt SEO, analizę konkurencji oraz przygotowaliśmy rekomendację słów kluczowych charakterystycznych dla branży.

 

Nowa strona GIS-Expert.pl dostępna będzie już w krótce.