Drukujemy - Agencja kreatywna Favicon Media
342
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-342,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Drukujemy

O projekcie

Zapewniamy kompleksową obsługę. Wszystkie zaprojektowane przez nas (oraz dostarczone od Klienta) materiały jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć pod wskazany adres.

Współpracujemy z najlepszymi drukarniami oraz producentami materiałów reklamowych i wystawienniczych.

Dzięki dobrej znajomości rynku i stałej współpracy z dostawcami jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość zachowując konkurencyjne ceny.

Drukujemy materiały nisko i wysoko nakładowe, zarówno masowe jak i ekskluzywne.

 

Doskonałe efekty możemy osiągnąć drukując m. in. w kolorze białym na papierze kolorowym i ozdobnym, metaliczne zdobienia już od nakładów 1 egzemplarza. Dodatkowo polecamy lakier 3D, laserowe wycinanie kształtów i wzorów, personalizację zaproszeń dyplomów i innych druków.

 

Większość kalkulacji druku dla standardowych produktów przygotowujemy „od ręki” wystarczy zadzwonić: 506-11-11-26, lub przesłać specyfikację: kontakt@faviconmedia.pl.

Kategoria
Druk, grafika