Druk katalogów festiwalowych AFRYKAMERY - Agencja kreatywna Favicon Media
659
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-659,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Druk katalogów festiwalowych AFRYKAMERY

O projekcie

Organizatorzy festiwalu AFRYKAMERA zwrócili się o pomoc w wydrukowaniu i dystrybucji katalogów festiwalowych w ekspresowym tempie. Udało się – większość nakładu dotarło na miejsce dzień przed terminem!

Przygotowanie pliku do druku: marginesy, pasery, maski, makiety, wielkość grzbietu, CMYK czy Pantone? Trudne pytania z drukarni o lakier UV, format i spady?
I jeszcze wszystko na ostatnią chwilę? Pomożemy 💪

Przygotujemy, bądź dostosujemy projekt oraz przejmiemy kontakt z drukarnią i zorganizujemy dostawę w ustalonym terminie, we wskazane miejsce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowywaniu projektów graficznych oraz współpracy z najlepszymi drukarniami, wszystkie zlecone prace wykonujemy profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach.

Kategoria
Druk